FIFA 2018 spēļu kalendārs.

No 14. jūnija līdz 15. jūlijam Krievijā norisināsies viens no pasaules gaidītākajiem sporta notikumiem uzreiz aiz Olimpiskajām spēlēm – FIFA pasaules kauss futbolā. Spēļu biļešu cenas ir iespaidīgas – no aptuveni 100 eiro par lētākajām līdz pat teju 900 eiro par iespēju klātienē vērot finālspēli.

Nav nekāds brīnums, ka daudzi izvēlēsies iespēju spēļu translācijas vērot tv vai internetā. Latvijā visu spēļu translāciju nodrošinās LTV7, tādēļ nav jāuztraucas par to, ka varētu rasties situācija, ka kādu spēli nebūtu iespējams redzēt. Pateicoties interneta televīzijas un ieraksta iespējām, futbola spēles ir iespējams vērot jebkurā Jums ērtā laikā, turklāt, tiks piedāvātas tiešraides arī online. Arī Live Blogu iespēja tiek nodrošināta katrai spēlei.

 

Lielie futbola svētki 14. jūnijā sāksies ar Atklāšanas ceremoniju Maskavā Lužņiku stadionā, kurā ir iespējams sporta un kultūras notikumus klātienē skatīties 80 000 skatītāju. Pēc tam, šai pat stadionā, norisināsies pirmā spēle, kurā cīnīsies Krievija pret Sauda Arābiju.

 

Pašlaik spēļu kalendārs ir saplānots līdz pat 28. jūnijam. Spēļu ceturtdaļfināls sākas 6. jūlijā, kas norisināsies Kazaņā, Sočos, Samarā un Ņižņij Novgorodā. Spēļu pusfinālu varēsim vērot 10. un 11. jūlijā un tie norisināsies Sankt Pēterburgā un Maskavā, savukārt fināls, tā pat kā atklāšanas spēle, notiks Maskavas Lužņiku stadionā 15. jūlijā.

 

Krievija kopumā uzņems vairāk kā 700  futbolistu no visas pasaules, tajā skaitā arī pasaules populārākos futbolistus Mohamedu Sālahu, Laionelu Messi un Krištianu Ronaldo.

 

Pasaules kauss futbolā ir ne tikai lielākais sporta notikums pasaulē, bet arī visiem apmeklētājiem piedāvā plašu kultūras notikumu programmu, kas spēļu norises dienās ir pieejami bez maksas.