Kā darbojas online totalizators.

Ja esat jauniņais totalizatoru pasaulē, tad skaidrs, ka ir daudz neskaidrību un jautājumu, uz kuriem atbildes varēsiet atrast tikai sākot spēlēt, bet uz daļu no tiem, varam atbildēt jau pirms tam un arī sniegt dažus ieteikumus.

Izvēlies spēles budžetu.

Šis ir viens no galvenajiem un svarīgākajiem faktoriem ar kuriem vispār vajadzētu sākt, kad rodas vēlme piedalīties derībās un likt likmes uz kādu sporta notikumu. Spēles budžeta noteikšana ir svarīga, lai spēlēšana un derību likšana sniegtu prieku, nevis nestu nelaimi un zaudējumus. Ticiet – ja uz spēles liksiet visu, kas jums pieder, no tā labāk būs tikai bukmeikeram, jo, visticamāk, to visu arī zaudēsiet un radīsiet citas nevajadzīgas problēmas. Totalizators un likmju likšana ir tāds pats izklaides veids, kā iešana uz koncertu vai izrādes apmeklējums.

 

Iepazīstieties ar likmēm.

Bukmeikeru mērķis ir nopelnīt naudu, taču darīt to tā, ka labumu gūst arī viņu klienti – derību slēdzēji. Lai palielinātu iespēju nopelnīt un spēlētājiem iespēju izklaidēties un palielināt adrenalīna līmeni asinīs, uz vienu sporta notikumu parasti ir iespējams likt daudz un dažādas likmes, nevis tikai izdarīt minējumu par to, kāds būs rezultāts. Piemēram, futbolā vai citos komandu sporta veidos, ļoti bieži ir iespējams likt likmi uz to, cik rezultatīvs spēlē būs kāds konkrēts spēlētājs, vai arī kāds būs puslaika rezultāts un tamlīdzīgi. Svarīgi saprast arī to, kā veidojas laimests. Laimesta summa veidojas no likmes, kādu esat uzlicis uz notikumu un koeficienta, ko bukmeikers ir piemērojis konkrētajai likmei. Piemēram,  ja uz spēles liekat 5 eiro kādas komandas labā, kurai ir piemērot koeficients 8, tad laimesta gadījumā saņemsiet 40 eiro. Tieši tiek vienkārši un elementāri!

 

Ja esat gatavs iziet ārpus virtuālās pasaules un izmēģināt sporta likmju likšanu un dalību totalizatoros, piemēram, sporta bārā, kad esat gatavs tam, ka gūsiet pavisam jaunu pieredzi un arī patīkamas izjūtas, jo kas gan var būt interesantāks par brīvā laika pavadīšanu kopā ar domubiedriem un, iespējams, arī kādas nelielas naudas summas ienākšanu savā bankas kontā, kas ir nopelnīta ar savām zināšanām. Rodas neliela gandarījuma sajūta, kas ir jauki.

 

Izvēlies savu bukmeikeru atbildīgi, lai gūtu vislabāko derību likšanas pieredzi!