Kāpēc bingo ir ļoti populārs vienkāršu cilvēku vidū

Bingo ir spēle, kuras mērķis ir pirmajam savākt 25 skaitļus 75 skaitļu amplitūdā. Dalībnieki var piedalīties spēlē, izvēloties 25 skaitļus un sakārtojot tos spēles kartiņā augošā secībā. Pēc vispopulārākās spēles formas, šie skaitļi tiek kārtoti 5×5 kārtībā, taču pastāv arī citas spēles formas un varianti. Spēles gaitā, dažādā formā, taču visbiežāk ar bumbiņu izlozes aparātu tiek izvēlēti skaitļi, kurus spēles dalībniekiem ir jācenšas atrast un atzīmēt savā bingo spēles kartiņā. Bingo spēles uzvarētājs ir tas, kurš pirmais savāc visus 25 uz kartiņas esošos skaitļus, vai arī dažādas, no konkrētās spēles noteikumiem atkarīgās formas.

 

Bingo parasti netiek uzskatīta par azartspēli. Tas ir interesanti, jo spēle bingo, pēc visām spēles pazīmēm, atbilst veiksmes azartspēles kritērijiem. Tā balstās uz veiksmi un cilvēki liek likmes par konkrētas spēles iznākumu. Iespējams, par azartspēli to neviens nesauc, jo bingo ir ļoti populārs vienkāršu cilvēku vidū. Pastāv dažādi iemesli, kāpēc bingo ir tik iemīļots cilvēku vidū, kas ikdienā nespēlē azartspēles:

  • spēles lēnais raksturs
  • dažādie laimesti
  • iespēja spēlēt līdz galam
  • tradicionālā regularitāte

 

Bingo spēle nav dinamiska, kā citas veiksmes spēles. Vienas spēles izspēle ir vismaz trīsdesmit minūtes, kas bingo padara par viegli izsekojamu spēli, kurā ir viegli orientēties. Neskatoties uz to, spēle nepaliek garlaicīga un vienmēr pastāv zināma spriedze par potenciālo rezultātu.

 

Lai nepadarītu bingo garlaicīgu, pastāv dažādi papildus laimesti. Spēlētāji var iegūt rāmi, centru, dažās spēles variācijās arī diagonāles. Šādas bingo papildiespējas cilvēkus aizrauj un vienmēr ir sāncensība, kurš šos laimestus iegūs pirmais.

 

Šī spēle ir ļoti draudzīga pret saviem spēlētājiem. Pat līdz pirmajam uzvarētājam, visi spēles dalībnieki ir iesaistīti spēlē un patur iespējas spēli uzvarēt, pēdējā brīdī iegūstot visus sev nepieciešamos skaitļus.

 

Bingo tā cienītājiem ir regulāra aktivitāte. Gandrīz neviens nespēlē bingo vairākas reizes dienā vai desmit partijas pēc kārtas. Visbiežāk cilvēki uztver to kā hobiju, bingo spēlējot aptuveni reizi nedēļā, visbiežāk noteiktā laikā, vietā un ar noteiktiem draugiem.