Kas jāņem vērā piedaloties totalizatoros?

Totalizatori ir viens no populārākajiem azartspēļu veidiem ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Jebkurš sevi cienošs bukmeikers vienmēr piedāvās likt likmes uz dažādiem ne tikai populārākajiem, bet arī mazāk pieprasītiem sporta notikumiem, jo nekad nevar zināt to, kas tieši patīk klientam un vienmēr galvenais nosacījums ir piedāvāt iespējas atbilstoši klienta prasībām.

Ja vairumam cilvēku patīk likt likmes uz hokeju, tas nenozīmē, ka neviens nevēlas likt likmes arī uz kērlingu vai golfu, tādēļ bukmeikeru sarakstā, uz kuru ir iespējams slēgt derības, vienmēr būs atrodami gandrīz visi pasaulē pieejamie sporta veidi. Viens no labākajiem un noderīgākajiem ieteikumiem jebkuram, kurš patreiz vēlas piedalīties totalizatorā, ir izvēlēties tieši tādu sporta veidu par kuru kaut ko zina un kaut nedaudz tajā orientējas.

 

Kā piedalīties totalizatorā?

Lai veiksmīgi piedalītos kādā totalizatorā ir jāseko dažiem elementāriem nosacījumiem:

  • Iesākumā jāizvēlas sporta veids, uz kuru likt likmi. Vislabāk, kā jau minēju, ir likt likmi uz sporta spēli vai sportu kā tādu, par kuru ir kaut nedaudz zināšanu. Ja likme tiek likta uz sporta notikumu, par kuru nav ne mazākās sajēgas, to droši var dēvēt par vējā izmestu naudu, jo nav vērts cerēt pat uz laimes klāt esamību, kad tiks paziņoti rezultāti, jo, visticamāk, likme būs zaudēta, jo tā ir uzlikta vieglprātīgi.
  • Jāatrod totalizators, kas visvairāk vieš uzticību un par kura godīgumu nav šaubu. Tas var būt gan vietēja mēroga, gan starptautiska mēroga bukmeikers, jo lielākā daļa Eiropā bāzētu totalizatoru rīkotāji, piedāvā savus pakalpojumus globālā mērogā, nevis tikai lokāli.
  • Reģistrējiet savu profilu (reģistrācija ir jāveic arī tajos gadījumos, kad izvēlaties piedalīties totalizatorā bukmeikeru kantorī uz vietas). Iemaksājiet spēlēšanai paredzēto naudas summu savā spēlētāja profilā un sāciet likt likmes! Vienmēr pirms likmju likšanas iepazīstieties ar vietnē lietoto terminoloģiju, lai būtu skaidrs uz kādu likmi liekat savu naudu. Šo informāciju vienmēr var atrast interneta vietnē pie kāda no bukmeikeru ofisa darbiniekiem.
  • Atliek sagaidīt spēles beigas un veikt naudas izmaksu. Tieši tik vienkārši, ātri un ērti!

 

Naudas izmaksa.

Bukmeikers naudu vienmēr izmaksā uzreiz pēc spēles beigām. Lai saprastu to, cik daudz naudas esat laimējis, sareiziniet sevis uzlikto naudas summu ar koeficientu, kas ir atrodams pie likmes.