Naudas līnijas derību veids totalizatoros            

Naudas līnijas ir vienkāršākais derību veids. Spēlētāji, kas izmanto totalizatora pakalpojumus, naudas līnijas derībās izdara likmes tikai par to, kurš uzvarēs spēli.  Tas nenozīmē, ka punktu sadalījums vai uzvaras robežas ir lielas. Šī derību likmju forma ir vērsta tikai uz to, kurš būs tiešais uzvarētājs. Apskatīsim piemēru. A komandas totalizatora noteiktais koeficients ir -150, bet B komandas  totalizatora noteiktais koeficients ir +130.

Pirmais, kas jāņem vērā, ir plus un mīnusa zīme numura priekšā. Komanda, kurai koeficienta priekšā ir plus zīme, ir mazākas uzvaras iespējas – šajā gadījumā komandai B. Šī iemesla dēļ, liekot likmi uz viņiem, iespējams, var nopelnīt lielāku izmaksu, ja tā uzvar. Plusa vai mīnusa zīmes esamība koeficientos nerada pārāk lielu atšķirību, izmaksas ir pēc līdzīga principa. Izmaksu atšķirība ir sekojoša. Ar koeficientiem, ko sporta totalizators noteicis uz +130, komandas B uzvaras gadījumā totalizators izmaksās USD 130 par katru USD 100 likmi. Tātad, ja kāds derētu uz B komandu un B komanda uzvarētu, šī persona laimētu 130 USD. Līdzīgs princips darbojas ar jebkuru naudas summu. Ja pie šiem pašiem koeficientiem ar šo pašu scenāriju persona uzliktu 200 USD, tad totalizators tam izmaksātu 260 EUR. Šādi koeficienti tiek izmantoti, lai vieglāk varētu orientēties izmaksās, jo dažkārt potenciālo laimestu aprēķināšana ir sarežģīta, īpaši agrāk, kad visur nebija pieejamas tam piemērotas tehnoloģijas.

Mīnusa zīme koeficienta sākumā  norāda, cik daudz kādam vajadzētu laimēt, lai laimētu 100 USD. Tātad, ja kādam būtu likme USD 150 vērtībā par labu A komandai, un A komanda uzvarētu spēli, šī persona laimētu 100 USD. Ja šī persona liktu likmes USD 300 un A komanda tomēr uzvarētu, viņi laimētu 200 USD. Proporcionalitāte ir pēc tās pašas sistēmas, taču šī ir atšķirība par + vai – zīmi. Ja pluss zīme principā nosaka, cik totalizatorā varēs laimēt no 100 USD, tad mīnusa zīme ir jāskatās otrādi – cik ir jāuzliek, lai iegūtu konkrēto summu.