Planet of the Apes- spēles, kas aizrauj

Viens no pagājušā gada skaļākajiem un nozīmīgākajiem notikumiem spēļu pasaulē, bija Planet of the Apes spēles nākšana klajā pie saviem uzticamajiem faniem. Šī ir viena no retajām, ja ne vienīgā reize video spēļu vēsturē, kad spēles tematika ir balstīta uz kādas filmas, šoreiz pat veselas filmu sērijas, pamatiem.

Planet of the Apes filmu sērija ir guvusi milzīgus panākumus visā pasaulē un tos palielināja izlaižot arī spēļu automātu spēli. Spēles gaita norisinās laika posmā starp filmām Rise of the Planet of the Apes un Dawn of the Planet of the Apes. Tas ir grūts laiks planētas vadoņa Cēzara dzīvē un tas ir redzams arī pašā spēlē.

 

Grafika un skaņa.

Spēlei ir ļoti inovatīvs un vēl nebijis dizains – tam ir duāls ekrāns – rieta un ausmas puses, kuros spēles ruļļi griežas neatkarīgi viens no otra. Spēlei ir 10 ruļļi un 20 izmaksas līnijas. Kā fona mūzika ir izmantots oriģinālais kino filmas skaņu celiņš, kas visiem filmas faniem noteikti uzreiz liks spēli iemīlēt vēl vairāk. Spēles simbolos varam ieraudzīt arī dažādus tēlus no filmām, pašu Cēzaru un spēļu kāršu simbolus.

 

Ausmas bonusi.

Spēlei ne tikai ir divu veidu ekrāni, bet arī divu veidu bonusu sistēmas. Ausmas ekrāna pusē ir iespējams saņemt laimestus, kas var būt pat 600 reižu lielāks par uzlikto likmi.

  • Ausmas bonuss aktivizējas brīdī, kad uz pirmā ruļļa tiek uzgriezts ausmas bonusa simbols. Papildus monētas tiek piešķirtas par katru simbolu, kurā attēlots cilvēks un pērtiķis.
  • Ausmas brīvie griezieni – uzgriežot trīs ausmas Scatter simbolus, ir iespējams aktivizēt 10 brīvos griezienus

 

Krēslas simboli.

  • Krēslas piektajā spēles rullī uzgriezts krēslas bonusa simbols, dos iespēju iegūt līdz pat 240000 monētu. Šis simbols visus pērtiķu un cilvēku simbolus pārvērš vienā simbolā, kas palīdz laimestu sareizināt vairākas reizes.
  • Uzgriežot 3 krēslas Scatter simbolus, spēles ekrānā kļūst aktīvi trīs svarīgi simboli – Multipleijeris, Extra Wild un Extra Brīvie griezieni. Savāciet vienu vai visus trīs simbolus un iegūsiet trīs bezmaksas griezienus un līdz pat 600000 monētu.

 

Kā redzams, spēle ir tik pat izklaidējoša, cik filmu sērijas, tādēļ tā noteikti neliks vilties nevienam, kurš vēlēsies izmēģināt laimi un tikt pie liekas naudas summiņas.