Spēle Lord of the Ocean

No visām Novomatic izveidotajām spēlēm, Lord of the Ocean varētu būt viena no labākajām. Ja ne labākā, tad populārākā noteikti. Idejiski ļoti līdzīga slavenajai Book of Ra, taču, protams, ar savu šarmu un papildus funkcijām, kas veido unikālo spēles raksturu. Spēlei ir 5 ruļļi un 10 izmaksas līnijas, kas ir regulējamas un pielāgojamas spēlētāja vajadzībām. Minimālā likme, ko var likt uz vienu līniju ir 1, taču, ja jūsuprāt tas nav pārāk liels izaicinājums, to var palielināt līdz 5000. Spēles grafiskais noformējums noteikti ies pie sirds visiem jūras tematikas piekritējiem, jo pats Jūras Dievs Poseidons un citi zemūdens elementi ir ļoti populāri šīs spēles simbolikā. Spēle ir ļoti viegla un tai ir viegli sekot līdzi, kam ir liela nozīme tās panākumos jau daudzus gadus.

Simboli.

Spēles Lord of the Ocean WILD simbols ir Poseidona attēls. Kā zināms, spēļu automātu spēlēs, WILD simboli aizstāj citus un veido laimīgās kombinācijas. Par pieciem uzgrieztiem WILD simboliem vienā izmaksas līnijā, ir iespēja laimēt 10000 monētas, kas ir iespaidīgs laimests. Greznais zelta simbols ir spēles SCATTER simbols, un iegūstot  trīs šādus simbolus vienā izmaksas līnijā, atvērsiet brīvo griezienu režīmu. Brīvo griezienu režīmā ir iespējams iegūt 10 griezienus un pirms šī režīma sākuma, tiks izvēlēts viens laimīgais simbols, kas laiku pa laikam pārklās citus spēles simbolus, veidojot laimīgās kombinācijas. Spēle piedāvā arī Gamble opciju, kas parādās pirms katras laimīgās kombinācijas. Tajā ir iespēja uzminēt to, kādas krāsas kārts izkritīs nākošā un, ja minējums ir pareizs, laimests dubultojas. Šādi ir iespējams minēt neskaitāmu skaitu reižu, taču, līdz ko minējums nebūs pareizs, tiks zaudētas visas minētās likmes un arī sākotnējā laimētā.

 

Kur spēlēt?

Kā jau visas populārās videospēles arī Lord of the Ocean ir iespējams spēlēt ne tikai kazino un spēļu zālēs, bet arī internetā un dažādās spēles aplikācijās. Kā lielu plusu var minēt arī spēles bezmaksas versiju, kas kalpo kā lielisks treniņš gadījumiem, kad ir vēlme ar spēli iepazīties, taču negribas vēl lieki riskēt ar savu naudu. Bezmaksas spēles var spēlēt arī viedtālrunī vai planšetē un tā sniedz pilnīgu ieskatu spēles gaitā.